Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Pierwsza bitwa Paris Saint-Germain w UCL nie spełniła oczekiwań
16 Sep

Pierwsza bitwa Paris Saint-Germain w UCL nie spełniła oczekiwań

Jak długo kibice czekali na mecz otwarcia Ligi Mistrzów UEFA w Paris Saint-Germain? Czy występ piłkarzy Paris Saint-Germain spełnił oczekiwania kibiców? Jakiego wyniku spodziewają się fani w Paris Saint-Germain? Kiedy Paris Saint-Germain zremisowało 1:1 z Club Brugge KV, ilu fanów było rozczarowanych? Ilu z nich złośliwie ocenia słabe wyniki Paris Saint-Germain?

Wczoraj były zespół Lionela Messiego, Barcelona,przegrał z Bayernem Monachium w pierwszym meczu Ligi Mistrzów UEFA. Obecny zespół Lionela Messiego nie osiągnął pożądanego rekordu. Ale na dwóch różnych kortach publiczność wciąż wykrzykiwała imię Lionela Messiego. Machali w dłoniach Stroje Piłkarskie Lionela Messiego i skandowali imiona gwiazd. Chociaż pierwsza gra Paris Saint-Germain nie była idealna, gra dopiero się rozpoczęła i nikt nie wie, kto zdobył mistrzostwo przed dotarciem do rundy finałowej.

Najlepszym tego przykładem jest Chelsea, która zdobyła mistrzostwo w zeszłym sezonie. Kto by pomyślał, że ta drużyna zdobyła mistrzostwo Ligi Mistrzów UEFA. Zawodnicy, z którymi Paris Saint-Germain podpisał kontrakt poza sezonem, również potrzebują czasu na adaptację. Nawet doświadczony Lionel Messi również musi mieć milczące porozumienie ze swoimi kolegami z drużyny. Kiedy Lionel Messi wybrał Koszulka Paris Saint-Germain, chciał wygrać Ligę Mistrzów UEFA z Neymarem, ale potrzebowali więcej treningu, zanim udowodnili wszystko.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.