Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Pierwsza porażka od 19 lat
14 Sep

Pierwsza porażka od 19 lat

Sezon 20/21 Premier League właśnie się rozpoczął, a pierwsza runda również zakończyła walkę o ostrość. Tottenham Hotspur przegrał 0-1 z Evertonem. Przegrana w tym meczu rozczarowała José Mourinho i po raz pierwszy doprowadziła zespół do utraty pierwszego otwarcia ligi.

W pierwszej rundzie Premier League, w starciu z Evertonem, który w zeszłym sezonie zajął dopiero 13. miejsce, drużyna José Mourinho nie wygrała. To bezpośrednio zakończyło pierwszą porażkę José Mourinho w otwierającym meczu od 19 lat jako trenera. Jego kariera trenerska jest również bardzo dobra, służył w FC Porto, Chelsea, Realu Madryt, Manchesterze United i Inter Mediolan. Ich znakomity występ w Stroje Piłkarskie uczynił również José Mourinho królem meczu otwarcia, a także miał w ręku 2 trofea Ligi Mistrzów. Po meczu skrytykował występ zespołu, byli zbyt leniwi, a niektórzy zawodnicy mieli złą mentalność na boisku.

Po 20 latach trenowania José Mourinho po raz pierwszy doświadczył porażki w pierwszej rundzie. Zwyciężyli jednak zawodnicy w Koszulka Everton trenowanych przez Carlo Ancelottiego. W przypadku kolejnych 3 meczów Tottenham Hotspur będzie dość trudny.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.