Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Racjonalne podpisywanie FC Bayern München
16 Oct

Racjonalne podpisywanie FC Bayern München

Mimo że miniony sezon już się skończył, nadal nie może powstrzymać drużyn przed konsolidacją składu. Okaże się, że niektórzy gracze będą nadal pozostać, podczas gdy niektórzy gracze opuszczą drużynę, aby wybrać nową drużynę.

W przypadku FC Bayern München, który przeżył wspaniały sezon, po sezonie zmienił się także skład zespołu. Na przykład Philippe Coutinho wrócił do Barcelony, Thiago dołączył do Liverpoolu, a zawodnik w Stroje Piłkarskie wyraźnie odmówił przedłużenia kontraktu z Bayernem Monachium. W rzeczywistości nabytki z FC Bayern München skupiają się tylko na tym, czy tego potrzebują, czy nie, a nie na płaceniu niebotycznych pensji w celu rekrutacji gwiazd. Ponadto Niemiecki Związek Piłki Nożnej zawsze opowiadał się za zdrowym zarządzaniem klubem i rozsądną strukturą wynagrodzeń. Dla wielu graczy, którzy dążą do wysokich zarobków, nie spełnia to ich wymagań.

Być może dlatego, że drużyna ma za sobą udany sezon, zawodnicy w Koszulka Bayern Monachium również wygrali Ligę Mistrzów. Dla graczy, którzy mają aspiracje, może FC Bayern Monachium nie powstrzyma go przed odejściem.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.