Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Robert Lewandowski rozbija Polskę zawodnicy nie dostają maksymalnej pensji zespołu
26 Aug

Robert Lewandowski rozbija Polskę zawodnicy nie dostają maksymalnej pensji zespołu

Piłka nożna spełniła marzenia wielu zawodników, pozwalając im pokazać się na boisku. Ale ich droga do zostania gwiazdą jest zawsze pełna wyzwań. Nawet Robert Lewandowski, który zdobył niezliczoną ilość wyróżnień, spotkał się z odmową Borussii Dortmund podwyżki pensji ze względu na to, że polscy piłkarze nie mogą dostać maksymalnej pensji klubu.

Chociaż konkurencyjności i wpływów Bundesligi nie można porównać z Premier League, w lidze wciąż jest wielu wybitnych graczy. W piłce nożnej w tegorocznym sezonie pozasezonowym zawodnicy bezwizowi stali się modą na transfery drużynowe. Najbardziej szokującym transferem bezwizowym w Bundeslidze było przejście Roberta Lewandowskiego do Bayernu Monachium. Jego dawną drużyną była Borussia Dortmund. A po tym, jak Robert Lewandowski przeniósł się do Bayernu Monachium, jego numer na Stroje Piłkarskie wciąż wynosi 9. Chociaż Robert Lewandowski dołączył do Borussii Dortmund, aby pomóc drużynie zdobyć mistrzostwo Bundesligi przez dwa lata z rzędu. Ale najbardziej interesuje Borussii Dortmund, jak wymieniać graczy na wyższe ceny.

Dopiero gdy Robert Lewandowski poprosił o podwyżkę wynagrodzenia za przedłużenie kontraktu, zespół wykorzystał absurdalny powód, dla którego polscy piłkarze nie mogą dostać maksymalnej pensji klubu. Później Borussia Dortmund zgodziła się zapewnić Robertowi Lewandowskiemu podwyżkę, ale zdecydował się opuścić zespół. Jako wolny agent Robert Lewandowski ostatecznie wybrał Bayern Monachium i odrzucił wiele zaproszeń od drużyn. Wybór i posiadanie przez Roberta Lewandowskiego Koszulka Bayern Monachium pozwoliło mu zdobyć więcej tytułów mistrzowskich i osobistych zaszczytów. Pomimo zmiany kilku trenerów przez Bayern Monachium, Robert Lewandowski nadal jest najlepszym strzelcem drużyny.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.