Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Romelu Lukaku po raz drugi opuści Chelsea
03 Jan

Romelu Lukaku po raz drugi opuści Chelsea

Po ośmiu latach Romelu Lukaku nie jest już nowicjuszem. Został jednym z bohaterów mistrzostw Interu Mediolan Serie A. Wykorzystał wiele znakomitych występów, aby pokazać siłę swojego czołowego centrum. Poza sezonem Romelu Lukaku opuścił Inter Mediolan, by dołączyć do Chelsea. Wrócił po raz drugi i podniósł Koszulki Piłkarskie z numerem 3.

Romelu Lukaku był jednym z graczy focusowych, którzy przenieśli się w zeszłym roku poza sezonem. Postanowił wrócić do swojego starego klubu, podobnie jak Cristiano Ronaldo. Niedawno Romelu Lukaku został odrzucony przez trenera Chelsea Thomasa Tuchela ze względu na uwagi, jakie wygłosił w wywiadzie. W meczu Chelsea z Liverpoolem Romelu Lukaku nie znalazł się na liście. Ostatecznym wynikiem meczu był remis pomiędzy dwoma zespołami, ale Romelu Lukaku zmienił swój profil towarzyski na Inter Mediolan. Jego podejście denerwuje Chelsea i trenera Thomasa Tuchela, w końcu nadal utrzymuje pensję drużyny, ale myśli o poprzedniej drużynie.

Wysoka opłata transferowa Romelu Lukaku pomogła Inter Mediolan i ma nadzieję, że sprawdzi się w Premier League. Jednak nie mógł zagrać najlepiej w połowie sezonu Premier League. Naprawdę nie pasował do systemu i taktyki Chelsea. Teraz Romelu Lukaku na pewno pożałuje założenia Koszulka Chelsea. Jego niedawna sytuacja będzie zwiastunem jego drugiego odejścia z zespołu. Tak naprawdę Inter Mediolan nie jest najlepszą drużyną dla Romelu Lukaku, ale główny trener Antonio Conte zna go najlepiej.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.