Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Szczęście Cristiano Ronaldo pochodzi od jego agenta Jorge Mendes
30 Aug

Szczęście Cristiano Ronaldo pochodzi od jego agenta Jorge Mendes

Tegoroczny transfer zmienił poglądy wielu fanów. Ich ulubione gwiazdy Lionel Messi i Cristiano Ronaldo zakończyli transfer. W stosunku do szybkości transferu Lionela Messiego transfer Cristiano Ronaldo wymaga dużej pomocy z zewnątrz. Wśród nich jest jego agent Jorge Mendes, który zademonstrował super wysoki poziom swojego agenta w transferze Cristiano Ronaldo.

Transfer Cristiano Ronaldo spowodował nie tylko osobiste cierpienie, ale także jego agent Jorge Mendes był pod taką samą presją. To, jaka drużyna zostanie w Stroje Piłkarskie Cristiano Ronaldo, jest sprawdzianem umiejętności agenta Jorge Mendesa. W rzeczywistości, po tym, jak Cristiano Ronaldo złożył wniosek o transfer do Juventusu, wiele gigantycznych klubów nie podjęło działań. Wiele wiadomości jest fałszywych, a Real Madryt, Paris Saint-Germain i Manchester United nie mają pojęcia o podpisaniu kontraktu. Skład Realu Madryt opiera się na młodych i wybitnych piłkarzach. Paris Saint-Germai podpisało kontrakt z Lionelem Messim i nie ma zbyt wiele miejsca na wynagrodzenia. Manchester United podpisał również kontrakt z Raphaëlem Varane'em.

Jedynym, który pozwolił agentowi Jorge Mendesowi najbardziej się komunikować, był Manchester City, a właściciel zespołu dostrzegł również komercyjną wartość Lionela Messiego, który dołączył do Paris Saint-Germain. Jednak decyzja kierownictwa Manchesteru City była sprzeczna z opiniami głównego trenera Pepa Guardioli. Plan transferowy Jorge Mendesa w końcu doczekał się pomocy Sir Alexa Fergusona. Sir Alex Ferguson nie chciał widzieć skrępowania kariery Cristiano Ronaldo. Zadzwonił do Manchesteru United. Następnie oficjalne ogłoszenie zespołu sprawiło, że niezliczeni fani podnieśli Koszulka Manchester United nr 7, by powitać powrót Cristiano Ronaldo w najgorętszy sposób.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.