Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Tegoroczny Cristiano Ronaldo musi zmierzyć się z kilkoma rozczarowaniami
15 Nov

Tegoroczny Cristiano Ronaldo musi zmierzyć się z kilkoma rozczarowaniami

Po meczu na boisku pojawiły się dwa różne zakończenia. Zwycięska drużyna i kibice wiwatowali i świętowali, a przegrywająca drużyna i kibice byli bardzo rozczarowani. Cristiano Ronaldo siedzi cicho na boisku, jego czerwona Stroje Piłkarskie z numerem 7 jest pełna samotności. Kierowana przez niego reprezentacja Portugalii w piłce nożnej przegrała mecz, a jego reprezentacja nie wykorzystała szansy na awans bezpośrednio do Mistrzostw Świata FIFA.

Tegoroczny Cristiano Ronaldo czeka rozczarowanie swoją karierą. Nie jest już pierwszym nastolatkiem, który dołączył do Manchesteru United i nie jest w szczytowym stanie Realu Madryt. Jego obecny status to okres, w którym dołączył do Juventusu i poza sezonem, kiedy dołączył do Manchesteru United. Cristiano Ronaldo musi przyznać, że jego konkurencyjna forma stopniowo spada i musi znaleźć odpowiednią pozycję. Chociaż Cristiano Ronaldo wygrał Serie A Złoty But w zeszłym sezonie, nie poprowadził Juventusu do mistrzostwa ligi i Ligi Mistrzów UEFA.

W tegorocznych eliminacjach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej i Mistrzostw Świata FIFA Cristiano Ronaldo wciąż był wybierany do kadry narodowej. Na jego Koszulka Euro 2020 Portugalia widnieje litera C i chce poprowadzić drużynę narodową do mistrzostwa. Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej została jednak wyeliminowana przez belgijską drużynę piłkarską w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej UEFA, a do baraży trafiła reprezentacja Serbii w eliminacjach do Mistrzostw Świata FIFA. W Derby po powrocie Cristiano Ronaldo do Manchesteru United przegrali 0-5 z Liverpoolem na Old Trafford i przegrali z Manchesterem City 0-2. Cristiano Ronaldo musi w tym roku znieść kilka rozczarowań. Czy zostanie pokonany przez te złe warunki?

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.