Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Tottenham Hotspur wyrównał przez spadkowy zespół Newcastle United
05 Apr

Tottenham Hotspur wyrównał przez spadkowy zespół Newcastle United

Ranking Premier League osiągnął bardzo intensywny moment, w końcu nie zostało już wiele meczów. Kiedy czwarta w rankingu Chelsea przegrała z West Bromwich Albion 2-5, dało to piątemu w rankingu Tottenham Hotspur szansę na wyprzedzenie wyniku. Ale w tym meczu zremisowali 2: 2 Newcastle United.

Fani, którzy śledzą Premier League, wyrażali niezadowolenie z utraty Chelsea i Tottenham Hotspur. Ponieważ Newcastle United i West Bromwich Albion to zespoły, które muszą zostać zdegradowane, prawdopodobnie staną w obliczu niebezpieczeństwa degradacji. Spadek jest nie do przyjęcia dla małych drużyn, a ich Stroje Piłkarskie po prostu nie będą mogły pojawić się w ekstraklasie. Dlatego nie wolno lekceważyć wroga, gdy napotkasz takiego przeciwnika, nawet jeśli drużyna ma absolutną przewagę w składzie.

Ale drużyna nie skorzystała z tej okazji i Harry Kane spojrzał bezradnie na swoją Koszulka Tottenham Hotspur po meczu. Jako trener drużyny, José Mourinho, wszelkie nadzieje, których pragnął, zostały rozwiane. W tej grze Tottenham Hotspur jest liderem. Duża część przyczyny remisu to duże luki w tylnej linii drużyny. Wśród nich jest też powód, dla którego José Mourinho zmienił skład podczas meczu.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.