Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Tottenham rozpocznie zemsty przeciwko Liverpoolowi
27 Oct

Tottenham rozpocznie zemsty przeciwko Liverpoolowi

W ubiegłym sezonie w Lidze Mistrzów Tottenham Spurs wywarł na nas duże wrażenie. Początkowo wiele osób nie myślało o nich dużo, ale kiedy w finale pojawiła się Koszulka Tottenham Hotspur, wszyscy byli pod wrażeniem ich wytrwałości i odwagi. Choć przegrali z Liverpoolem wreszcie, nadal były powszechnie chwalony.

28 tego miesiąca Premier League rozegra bardzo oczekiwany mecz: Tottenham z Liverpoolem. Nie ma wątpliwości, że w tym meczu Tottenham rozpocznie zemstę przeciwko Liverpoolowi. Liverpool to bardzo silny klub i są one w górnej części tabeli Premier League. Dlatego, Koszulka Liverpool jest bardzo popularny wśród wielu fanów. Jednak siła Tottenhamu nie należy lekceważyć. Ich skład poprawił się w tym sezonie, ponieważ podpisali kontrakt z kilkoma bardzo zdolnymi graczami poza sezonem.

Więc ten nadchodzący mecz wiąże się bardzo konkurencyjny. Oba kluby są najsilniejsze kluby w Premier League. Każdy z nich ma wielu wiernych fanów. Wtedy, gdy zaczyna się mecz, Stadion Anfield z pewnością będzie pełny.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.