Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Trener Liverpoolu Jürgen Klopp protestuje przed sędzią
20 Dec

Trener Liverpoolu Jürgen Klopp protestuje przed sędzią

Ze znakomitymi wynikami Liverpoolu w ostatnich latach, główny trener Jürgen Klopp jest również znany wielu kibicom. Jako jeden ze słynnych trenerów Premier League, Jürgen Klopp w ostatnich latach rzadko tracił panowanie na uboczu. Jednak w meczu Liverpoolu z Tottenhamem Hotspur trener Jürgen Klopp gniewnie zaprotestował przed sędzią.

18. runda Premier League będzie kontrowersyjna. Wielu kibiców mówiło, że sędzia musiał tylko założyć Koszulki Piłkarskie przeciwnika. W tej grze było łącznie 8 żółtych kartek i 1 czerwona kartka, a także było kilka kontrowersyjnych kar. Wśród nich trener Liverpoolu Jürgen Klopp krzyknął w proteście na scenie i ostatecznie otrzymał od sędziego żółtą kartkę. Faul Harry'ego Kane'a był bardzo niebezpieczny podczas meczu, ale sędzia pokazał tylko żółtą kartkę. To tylko jeden z przypadków, w których główny trener Jürgen Klopp protestował przeciwko sędziemu. Był dzisiaj bardzo zły.

Rezultatem meczu był remis Liverpoolu 2:2 z Tottenhamem Hotspur, przez co Jürgen Klopp nie trafił do Manchesteru City, który był na szczycie rankingu. Oczy trenera Jürgena Kloppa obserwowały ruchy Koszulka Liverpool, jak bardzo ma nadzieję, że drużyna może wygrać. Po meczu trener Jürgen Klopp rozmawiał z sędzią i powiedział, że nie ma zdania na temat sędziego, tylko ma opinię na temat sędziego, który został niesłusznie skazany. Publiczność odkryła również, że największym przeciwnikiem trenera Liverpoolu Jürgena Kloppa nie jest Antonio Conte, trener Tottenhamu Hotspur, ale niezastąpiony sędzia w meczach piłki nożnej.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.