Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Trener Manchesteru City Pep Guardiola ma władzę decyzyjną w drużynie
02 Sep

Trener Manchesteru City Pep Guardiola ma władzę decyzyjną w drużynie

Po tym, jak Manchester City zrezygnował z podpisywania Cristiano Ronaldo w krytycznym momencie, wszyscy widzą, że zespół szanuje głównego trenera Pepa Guardiolę. Kryterium budowania zespołu według głównego trenera Pepa Guardioli jest to, że drużyna nie potrzebuje gwiazd, a pojawienie się Cristiano Ronaldo złamie pierwotną równowagę zespołu. To Manchester City przekazał podpisanie decyzji o trenerze Pep Guardiola, a drużyna będzie nadal robić znaczące postępy.

Pep Guardiola zdobył wiele tytułów mistrzowskich w swojej karierze trenerskiej. Grał dla Barcelony, Bayernu Monachium i Manchesteru City. Największy sukces odniósł Pep Guardiola jako trener Barcelony. Ma więcej tytułów w La Liga niż Bundesliga i Premier League. A najbardziej udaną decyzją Barcelony było pozwolenie Pepowi Guardioli na prowadzenie pierwszego zespołu, a potem jego umiejętności trenerskie stały się sławne. W tym czasie Pep Guardiola był głównym trenerem Lionela Messiego, właściciela Stroje Piłkarskie z numerem 10, a Real Madryt grany przez Cristiano Ronaldo był największym rywalem Barcelony.

W rzeczywistości transfer Cristiano Ronaldo do Manchesteru City jest skazany na porażkę. Jego najszczęśliwsze jest powrót do Manchesteru United. Pep Guardiola nie mógł nie widzieć wiadomości o odejściu Lionela Messiego z Barcelony, nie zdecydował się na zalogowanie. Lionel Messi i Cristiano Ronaldo przegapili Koszulka Manchester City, a także znaleźli odpowiednią drużynę. To, co najbardziej rozczarowuje Pepa Guardiolę, to fakt, że spośród trzech trenerów drużyn Manchester City jest jedyną drużyną, która nie wygrała Ligi Mistrzów UEFA.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.