Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
W jaki sposób klub wybiera między opłatami transferowymi a najlepszymi zawodnikami
01 Apr

W jaki sposób klub wybiera między opłatami transferowymi a najlepszymi zawodnikami

W tym sezonie problemy finansowe wielu klubów piłkarskich nie zostały złagodzone. Od zeszłego roku, kiedy kibicom nie pozwolono oglądać meczu na miejscu, wiele firm nie planuje dalej inwestować w piłkę nożną. Bezpośrednio prowadzą do poważniejszych problemów finansowych klubu, bardziej ostrożnego w kwestii transferu.

Ale na przykład Chelsea nie zawracała sobie tym głowy. Hojne transfery zeszłorocznego szefa Romana Abramowicza były jeszcze bardziej niesamowite. Jest też Manchester United z Premier League, który nadal podpisał wysokiej jakości kontrakt sponsorski z Stroje Piłkarskie. Sytuacja tych dwóch klubów jest wciąż rzadka, a większość czołowych drużyn znajduje się w niezręcznej sytuacji. Z jednej strony chętnie zatrudniają najlepszych graczy, z drugiej martwią się o transfer środków. Najważniejsze jest to, że większość klubów straciła swoją wcześniejszą pewność siebie.

Nawet FC Barcelona, ​​która niegdyś odnosiła duże sukcesy w podpisywaniu kontraktów, musi znosić trudną sytuację aktywów i pasywów pod nieustającym wpływem epidemii. Niedawno krążą plotki, że FC Barcelona może wybrać Sergio Agüero, który obecnie gra w Manchesterze City, a Sergio Agüero również potwierdził, że jego kontrakt wygasa. Ale zespół chce, aby Sergio Agüero nosił Koszulka FC Barcelona. FC Barcelona musi również wziąć pod uwagę jego pensję.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.