Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Weteran Dani Alves oficjalnie opuszcza FC Barcelona tego lata
16 Jun

Weteran Dani Alves oficjalnie opuszcza FC Barcelona tego lata

Frenkie de Jong, którego FC Barcelona chciało handlować, jeszcze nie odszedł, a zespół zapoczątkował odejście weterana Daniego Alvesa. Dani Alves oficjalnie potwierdził, że nie przedłuży kontraktu z FC Barcelona i odejdzie z drużyny tego lata. Pożegna się ze Spotify Camp Nou, który jest z nim od ośmiu lat, a także z ulubioną Koszulka FC Barcelona.

Dani Alves, który w zeszłym roku wrócił do FC Barcelona za 1 euro, podjął decyzję o pomocy swojej ulubionej drużynie. Jednak FC Barcelona nie zaproponowała mu przedłużenia kontraktu tego lata i po raz kolejny zdecydował się opuścić zespół. Postawa Daniego Alvesa wobec FC Barcelony poruszyła wielu fanów, ale on nie dotknął tylko najwyższej kadry zarządzającej klubu. Koledzy z drużyny, których kiedyś znał najlepiej, opuścili zespół, nawet genialny Lionel Messi ogłosił swoje odejście na konferencji prasowej w zeszłym roku. Obecna FC Barcelona straciła swoją świetność, kiedy po raz pierwszy dołączył, a klub jest teraz pod ogromną presją zadłużenia. Święte Spotify Camp Nou stało się jednym z klubowych narzędzi do zarabiania pieniędzy i nie jest już tylko areną piłkarską.

Dani Alves nie zapoczątkował uroczystej ceremonii pożegnania w FC Barcelona,ale wyraził wdzięczność każdemu kibicowi gospodarzy. Jego powrót nie czekał na ponowne spotkanie z Lionelem Messim, którego były kolega z drużyny przebrał się już w Koszulka Paris Saint-Germain. Dani Alves po raz ostatni stał na Spotify Camp Nou, wspominając przeszłość i nigdy nie puścił swojej koszulki w czerwono-niebieskie paski. Dani Alves wie, że odpuszczenie jest prawdziwym pożegnaniem i następnym razem, gdy pojawi się na Spotify Camp Nou, będzie to status fana.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.