Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Zaproszenie Paris Saint-Germain do nowego głównego trenera nie powiodło się
08 Jun

Zaproszenie Paris Saint-Germain do nowego głównego trenera nie powiodło się

Mimo że Paris Saint-Germain ma graczy poza sezonem, wciąż jest mnóstwo gwiazd w drużynie. Na skład zespołu nie wpłynęło odejście niektórych graczy. Obecnie najważniejszą rzeczą dla zespołu jest pozyskanie nowego trenera. Ale dwóch ulubionych menedżerów klubu odrzuciło ofertę, którzy również bardzo lubią Koszulka Paris Saint-Germain.

Paris Saint-Germain nie ma w transferze żadnych informacji o podpisaniu kontraktu, zapraszają tylko do wiadomości o dwóch głównych trenerach. Klub zaoferował Zinedine Zidane trenera zespołu od zeszłego roku, ale były menedżer Realu Madryt odmówił. W tym samym czasie, gdy Zinedine Zidane odrzucił ofertę Paris Saint-Germain, Kylian Mbappé również odrzucił przedłużenie kontraktu oferowane przez zespół. W końcu zeszłoroczny Kylian Mbappé tak bardzo polubił Koszulka Real Madryt, że odrzucił przedłużenie Paris Saint-Germain. Kylian Mbappé zgodził się na przedłużenie kontraktu z Paris Saint-Germain pod koniec tegorocznego sezonu, a także ma podwójny status zawodnika i dyrektora klubu. A Zinedine Zidane nadal odmawia zaproszenia Paris Saint-Germain i nadal nie będzie nowym trenerem drużyny.

Paris Saint-Germain również lubił A.S. Trener Romów José Mourinho, ale ich oferta została odrzucona. Główny trener José Mourinho zdobył tytuł mistrzowski w swoim pierwszym sezonie w A.S. Roma, a zespół ma do niego duży szacunek. Były trener Paris Saint-Germain Thomas Tuchel powiedział, że nie ma absolutnych praw w drużynie. Dlatego José Mourinho odrzucił Paris Saint-Germain, który potrzebuje absolutnego autorytetu i szacunku w szatni.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.