Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Zemsta człowieka: rozpraw się z mężczyzną, który ma z tobą do czynienia
14 Mar

Zemsta człowieka: rozpraw się z mężczyzną, który ma z tobą do czynienia

Gdybyś był upokorzony przez innych, jak byś się zemścił? Ronaldo pokazał nam swoją drogę w dwóch etapach ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem a Atletico Madryt. W pierwszym meczu jego koszulki piłkarskie została całkowicie przyćmiona przez drwiny i obelgi fanów Atletico. A Atletico pokonało Juventus 2: 0. Trener Diego Simeone nawet chwycił swoje własne krocze podczas meczu i upokorzył Ronaldo świętowaniem „cojones”.

Ronaldo był absolutnie wściekły i rozpaczliwie pragnął zemsty. Druga noga przyszła dwadzieścia dni później. Wrócił do swojej koszulka Juventus na mecz z Atletico Madryt. Jego oczy były pełne gniewu, jak polujący lew. W końcu zemścił się: Juventus wyeliminował Atletico Madryt 3-0. Jeszcze bardziej szokujące było to, że wszystkie trzy bramki pochodziły od Ronaldo.

Świat został przytłoczony występem Ronaldo. Ale nie był zadowolony. Zwrócił się do Diego Simeone i wszystkich fanów Atletico, upokarzając ich tym samym świętem „cojones”. To jest zemsta człowieka: rozpraw się z mężczyzną, który ma z tobą do czynienia!

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2019 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.